MISTRZ TALENTIADY 28.07.2020

ZAPRASZAMY DZIECI Z GMINY MSZANA W WIEKU 7-14 LAT NA TURNIEJ 3X3, W KTÓRYM WYŁONIMY JEDNEGO MISTRZA!!!

CIEKAWE NAGRODY W TURNIEJU JAK I W QUIZIE SPORTOWYM.

Miejsce: Boisko sportowe w Połomi ( Centralna 83a)

Przewodnią ideą tego turnieju jest umożliwienie najmłodszym, 7-14 letnimpiłkarzom nieskrępowanej gry w prawdziwym turnieju piłki nożnej.
Gra na małych boiskach w małym 3 osobowym zespole to optymalne warunki gry dla najmłodszych, gdzie mogą uczestniczyć w niezliczonych ciągle zmieniających się sytuacjach meczowych. Wielokrotny kontakt z piłką, dryblingi, twórcze zwody, pojedynki z przeciwnikiem, strzały, zdobywanie bramek są nieustannie w centrum gry,sprawiają radość i umożliwiają doskonalenie umiejętności posługiwania się piłką.
Proste reguły gry umożliwiają grę bez sędziego, uczą uczciwej sportowej postawy, poszanowanie przepisów i przeciwnika, stwarzają warunki przeżycia prawdziwych piłkarskich emocji.

Podstawowe Reguły Gry 3 x 3:

1. Gra się bez sędziego ! Uczestnicy sami przestrzegają ustalonych reguł gry. 2. Gra się bez bramkarzy 3. Bramkę można zdobyć z dowolnego miejsca pola gry.

4. Po wyjściu w aut na linii bocznej, piłkę wprowadza się do gry nogą, Rzut rożny z narożnika pola gry.Po bramce piłkę wprowadza się nogą z linii końcowej.

5. Za wykroczenia jak odpychanie rękoma, podkładanie nogi stosuje się rzut wolny, z którego można zdobyć bezpośrednio bramkę.

6. Za umyślne zatrzymanie piłki ręką bezpośrednio pod bramką rzut karny z połowy boiska.

7. Nie obowiązuje przepis o spalonym.

PUNKTACJA W TURNIEJU 3X3
Punkty przyznaje się każdemu zawodnikowi w następujących sytuacjach:
Za wygrany mecz – 3 pkt.

Za remis – 1pkt.

Za każdą bramkę zdobytą przez zespół zarówno w meczu wygranym i przegranym – 1 pkt.

Za mecz przegrany do zera – 0 pkt.
Przykład: Za zwycięstwo w meczu zespołów A : B z wynikiem 5 : 3,każdy zawodnik zespołu A otrzymuje 8 pkt., a zespołu B 3 pkt.

UWAGA! W PRZERWIE TURNIEJU ODBĘDZIE SIĘ POKAZ WIDOWISKOWYCH SZTUCZEK PIŁKARSKICH W WYKONANIU DAWIDA PAJORA! GODZ 10:00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ ZOBACZYĆ DAWIDA W AKCJI 🙂 QUIZ SPORTOWY. PODCZAS TRWANIA TURNIEJU.
LICZBA UCZESTNIKÓW W TALENTIADZIE OGRANICZONA MAX 24 ZAWODNIKÓW.
ZAPISY:NR TEL. 793 964 611LUB OSOBIŚCIE W BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ (UL.CENTRALNA 46,44-323 :POŁOMIA – II PIĘTRO.