UMKS Delfin

Adres: Szkolna 17a, 44-323 Połomia

Strona www: Facebook

Trener: Dariusz Siwek (dareksport22@gmail.com)

 

LUDOWY KLUB KOLARSKI GOS MSZANA Z SIEDZIBĄ W POŁOMI

UL. SZKOLNA 17A, 44-323 POŁOMIA
dane kontaktowe e-mail: LKK.GOS.MSZANA@interia.pl tel.508870355

Data powstania klubu: PAŹDZIERNIK 2016 ROK
Trener: DARIUSZ SIWEK e-mail: dareksport22@gmail.com
Specjalizacja: KOLARSTWO SZOSOWE,TOROWE, PRZEŁAJOWE, GÓRSKIE

Treningi: odbywają się w poniedziałki, środy, piątki od 16 do 18, na drogach gminy Mszana, w przypadku niesprzyjającej pogody trenujemy w Zespole Szkół w Gogołowej na sali gimnastycznej i siłowni oraz na basenie w Połomi. 

Kilka słów o klubie:

PRACĘ W KLUBIE OPIERAMY NA DOŚWIADCZENIU (TRENEREM JEST BYŁY ZAWODNIK I OBECNY MISTRZ POLSKI W KAT. MASTERS W KOLARSTWIE TOROWYM) I ZDOBYTEJ PRAKTYCE TRENERSKIEJ. WYKORZYSTUJEMY NOWOCZESNE METODY TRENINGU.

POTRAFIMY OSIĄGAĆ WYNIKI. PRZEDE WSZYSTKIM STAWIAMY NA SILNE PODSTAWY, ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I STOPNIOWE BUDOWANIE WYDOLNOŚCI MŁODYCH ORGANIZMÓW. DLATEGO NASI UCZESTNICY PIERWSZE SZLIFY W KOLARSTWIE ZDOBYWAJĄ W SZKÓŁCE, TAM UCZĄ SIĘ TRENOWAĆ, ODPOWIEDNIO ODŻYWIAĆ, DBAĆ O SWOJE ZDROWIE I ROZWÓJ SPORTOWY.

KOLARSTWO TO NASZA PASJA I W NIM SIĘ REALIZUJEMY. BĘDZIEMY DZIAŁAĆ NA RZECZ KOLARSTWA I W TYM OBSZARZE NIE UZNAJEMY KOMPROMISÓW. WIERZYMY, ŻE WYCHOWANIE POPRZEZ SPORT, W SZCZEGÓLNOŚCI POPRZEZ KOLARSTWO, TO ODPOWIEDNIA DROGA DO KSZTAŁTOWANIA CHARAKTERU.

 

MIMO, ŻE GŁÓWNYM CELEM ISTNIENIA TEGO KLUBU NIE SĄ WYNIKI I LAURY ZAWODNIKÓW TO JEDNAK SZKOLENI PRZEZ NAS KOLARZE I KOLARKI POTWIERDZAJĄ WŁAŚCIWĄ PRACĘ I METODY SZKOLENIOWE, CO PRZEKŁADA SIĘ NA ZDOBYWANIE MIEJSC MEDALOWYCH W WYŚCIGACH NASZYCH WYCHOWANKÓW.